fbpx
506 625 584 wspolpraca@armiger.pl

O nas

Anna Anioł i Szczepan Kasiński

Pomagamy zbierać więcej pieniędzy

Uczymy organizacje pozarządowe, zgromadzenia zakonne, kluby sportowe i działaczy społecznych budowania relacji z Darczyńcami i skutecznego proszenia o pieniądze. Ogromną przyjemność sprawia nam dzielenie się wiedzą, a jeszcze większą, gdy widzimy efekty jej wdrożenia.

Naszą misją jest to, aby organizacje i działacze społeczni byli samodzielni i skuteczni w zbieraniu pieniędzy. Dla nas fundraising to budowanie trwałych relacji z Darczyńcami i tego uczymy wszystkich naszych Partnerów.

Jesteśmy autorami Kart fundraisingowych, które ułatwiają planowanie działań fundraisingowych. Karty są wynikiem naszych przemyśleń i doświadczeń w zbieraniu pieniędzy – stworzyliśmy narzędzie, które pomoże zaplanować działania z wykorzystaniem wszystkich zasobów organizacji.

Zebranych pieniędzy

Stron zbiórkowych

Współpracujących stale organizacji

Godzin konsultacji

Poznaj nas lepiej

Pomożemy Ci lepiej i skuteczniej zbierać pieniądze na realizację Twojej misji!

W czym Ci pomożemy?

Poprowadzimy dla Twojego zespołu warsztaty, skonsultujemy Twój pomysł i podpowiemy sprawdzone rozwiązania. Przygotujemy zbiórkową stronę internetową, nauczymy Cię pisać listy i mailingi do Darczyńców oraz informacje prasowe do mediów. Wymyślimy specjalnie dla Ciebie wyjątkowe wydarzenie lub namówimy do przetestowania niestandardowego rozwiązania, abyś wyróżnił się wśród wielu tysięcy organizacji pozarządowych.

Z przyjemnością dajemy się wciągnąć w misję i codzienne życie organizacji i zakonów, które się do nas zgłaszają. Uczymy i inspirujemy pod kątem konkretnego zespołu i wybranego celu. Rozumiemy, że największym atutem każdej inicjatywy jest jej niepowtarzalność.

Zobacz, jak pracujemy i z kim zmieniamy świat!

Misja to kwintesencja dobra, które dzieje się dzięki Tobie i Twojej organizacji.

Napisz do nas: