Zaproś nas na szkolenia fundraisingowe


Na naszych szkoleniach fundraisingowych proponujemy szansęzmianę, gdyż tym właśnie jest profesjonalny i etyczny fundraising. Szansę, ponieważ niezależność finansowa pozwala na lepsze wypełnianie misji i gromadzenie ludzi, gotowych wspierać działania Twojej organizację. Zmianę, ponieważ ucząc się od nas fundraisingu zyskujesz konkretną wiedzę, rozwiązania i odpowiedzi na tematy efektywnego działania.Wszystko, czego uczymy zostało zweryfikowane naszym doświadczeniem.

Co jest w naszej ofercie szkoleń fundraisingowych?


Szkolenia fundraisingowe obejmują całe zespoły, konsultujemy również pojedyncze kampanie. Prowadzimy wykłady dla fundraiserów, organizacji społecznych, słuchaczy studiów i uczestników konferencji. Nauczymy Cię tego, co działa w praktyce i zostało sprawdzone na wielu organizacjach. Działamy na żywo i także online. Zajmujemy się doradztwem długoterminowym. Będziemy towarzyszyć Ci radami i wiedzą w podczas Twojej kampanii. W trakcie konsultacji omówimy z Tobą palący problem. Podpowiemy narzędzia, które możesz wykorzystać do zbierania pieniędzy lub jak zabrać się za zmiany w organizacji. Prowadzimy także warsztaty z komunikacji, zarządzania w NGO i budowania strategii rozwoju. Program szkolenia fundraisingowego dla Twojej organizacji dostosujemy do potrzeb zespołu i aktualnych dla niego wyzwań, dlatego możesz mieć pewność, że dostaniesz to, co jest najbardziej potrzebne – kształt i zakres każdego warsztatu przygotowujemy jednostkowo!

W czym Ci możemy pomóc?


Konsultacje 


Prowadzisz zbiórkę pieniędzy na działalność fundacji lub stowarzyszenia i brakuje Ci pomysłów, jak prosić o pieniądze, jak dotrzeć do nowych darczyńców, jak lepiej opowiedzieć o swojej działalności?

Mentoring


Jesteś liderem, społecznikiem czy kimś, kto ma przeprowadzić zmianę? Szukasz pomysłów, jak być skutecznym przywódcą, fundraiserem, spełnionym artystą? Przeprowadzimy Cię przez zmianę!

Doradztwo


Prowadzisz organizację pozarządową i chcesz wdrożyć fundraising? Potrzebujesz podpowiedzi, co u Ciebie zadziała? Dzięki doradztwu wejdziesz na szybszą ścieżkę! 

Potrzebujesz zmian w organizacji?

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc!

Mówią o nas

w 2021 pomogliśmy organizacjom zebrać 

14 milionów złotych

Shopping Cart
Platforma NGOflix
Przewiń do góry