fbpx
506 625 584 wspolpraca@armiger.pl

Nasze usługi
czyli nasze sposoby
na nauczenie Cię fundraisingu

Nasz duet doskonale wie, jak zbierać pieniądze na szlachetne cele. Naszą wiedzę sprawdziliśmy w praktyce i na tym doświadczeniu bazujemy, ucząc fundraisingu i pomagając wdrażać go w organizacjach.

Naszą ideą jest to, aby społecznicy i organizacje były samodzielne – dlatego nie zrobimy nic za Ciebie, ale przeprowadzimy Cię przez proces wdrażania i rozwijania fundraisingu tak, abyś umiał skutecznie prosić o pieniądze.

Co możemy zrobić razem?

k

WARSZTATY

Spędzimy z Twoim zespołem 2 dni i przeprowadzimy Was przez cały proces wdrażania i rozwijania fundraisingu w parciu o cały potencjał organizacji.

Porozmawiajmy – poznasz szczegóły

KONSULTACJE

W cyklu konsultacji będziemy towarzyszyć Ci radami i wiedzą w trakcie Twojej kampanii. W godzinę omówimy z Tobą palący problem. Podpowiemy narzędzia, które możesz wykorzystać do zbierania pieniędzy.

Napisz lub zadzwoń

STRONY INTERNETOWE

Zrobimy dla Ciebie stronę zbiórkową, na której wpłacanie darowizny to przyjemność.

Zapytaj o szczegóły

STRATEGIA KOMUNIKACJI

Zaplanujemy razem z Tobą co powinieneś mówić o sobie i Twojej organizacji. Będziesz organizacją, która jest odpowiedzią na pytanie: „Kto pomoże mi w…”. 

Zadzwoń

AUDYT ORGANIZACJI

Audyt da Ci wiedzę, jakie są mocne strony Twojej organizacji, a jakie obszary wymagają rozwoju. Na podstawie rozmów z Twoim zespołem, obserwacji Waszej pracy oraz analizy kanałów komunikacji otrzymasz od nas szczegółowy dokument z analizą wszystkich obszarów.

Chcę audyt

KSIĄŻKI

Lektura polecanych i pisanych przez nas książek pomoże Ci sprawniej prowadzić Twoją organizację. Znajdziesz w nich sprawdzone rozwiązania dla fundraisingu, copywritingu, marketingu, zarządzania zespołem pracowników i wolontariuszy.

Nasz sklep

 

EBOOKI I NARZĘDZIA ONLINE

Pobierz za darmo lub kup potrzebne Ci w tej chwili narzędzie do pracy lub ebook z praktyczną wiedzą do wdrożenia od zaraz, przetestowanej w wielu organizacjach i kampaniach fundraisingowych.

Chcę zobaczyć

KURSY ONLINE

Uczysz się zdalnie, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Zdobywasz wiedzę i wykonujesz ćwiczenia w swoim tempie. Do każdego kursu otrzymujesz dostęp na zawsze.

Kursy

KARTY FUNDRAISINGOWE

To zestaw skutecznych narzędzi do zbierania pieniędzy w formie wygodnych kart narzędzi, person i emocji. Dobieraj do własnych zasobów i pomysłów, układaj chronologicznie i planuj efektywnie.

Chcę karty

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Pomożemy Ci zebrać więcej pieniędzy.