WEBINAR Jak zaplanować pracę zespołu na czas zbiórki pieniędzy?

27,00

Prowadząca: Anna Anioł

Seria: webinary Armigera

Rok: maj 2022

SKU: WEBINAR Jak zaplanować pracę zespołu na czas zbiórki pieniędzy Kategoria:

Czy fundraiser w trakcie zbiórki zawsze jest sam? Kiedy i co zależy od jego decyzji i umiejętności zarządzania zadaniami, czasem i zasobami, jakie ma do dyspozycji?

Ten webinar dedykowany jest tym, którzy mogą pracować w kilkuosobowych zespołach lub chcą nauczyć się zarządzania zadaniami w zespole fundraisingowym.

W czasie spotkania pojawią się odpowiedzi na takie pytania:

  • czy i kiedy fundraiser zdany jesteś sam/sama na siebie?
  • kiedy i jakie zadania warto robić z innymi?
  • co w trakcie zbiórki powinien robić Szef/Zarząd?
  • w jaki sposób przeprowadzić zbiórkę i się nie pokłócić w zespole?
  • czy w trakcie kampani zbiórkowej można pracować tak, by się nie zapracować na śmierć?
  • dlaczego w trakcie zbiórki nie warto rezygnować z… planowania pracy?

Webinar “Jak zaplanować pracę zespołu na czas zbiórki pieniędzy?” pełen jest życiowych odpowiedzi i praktycznych wskazówek na temat tego, jak możesz skuteczniej i przyjemniej zbierać pieniądze na dobre cele.

O prowadzącej:

Anna Anioł

Pełna pasji, zaangażowania i uśmiechu fundraiserka z doświadczeniem, razem ze Szczepanem Kasińskim założyła agencję fundraisingową Armiger. Napisała kilka książek, w tym Fundraising dla ludzi Kościoła oraz Fundraising. Jak pisać, by zbierać pieniądze i pozyskiwać Darczyńców. Doradza, konsultuje kampanie fundraisingowe na różnorodne cele. Swoją pasję i energię przekuwa na grunt edukacji i inspirowania do dobroczynności, prowadząc webinary, live’y i współtworząc blog Armigera. Uwielbia spotykać się z ludźmi, dlatego z radością przyjmie zaproszenie na Twoje wydarzenie lub zostanie gościnnym mówcą i wykładowcą.

Może spodoba się również…

Shopping Cart
Platforma NGOflix
Przewiń do góry