fbpx
506 625 584 wspolpraca@armiger.pl

To zrobiliśmy

Pracujemy z różnymi organizacjami, w różny sposób pomagając wyciągać ich potencjał i możliwości

Jesteśmy dumni:

Dom Mocarzy
Warsztaty i akcja zbiórkowa

Z siostrami zmartwychwstankami oraz ich świeckimi współpracownikami przygotowaliśmy akcję zbiórkową Domu Mocarzy, w ramach której zbieramy 18 milionów złotych na budowę ośrodka dla Podopiecznych sióstr w Mocarzewie.

Przygotowaliśmy stronę zbiórkową, za pomocą której zebraliśmy w 9 miesięcy 1,000.000 zł (i wciąż rośnie), pracujemy z zespołem nad komunikacją z Darczyńcami indywidualnymi, biznesem, kwestami i komunikacją całej akcji. 

“Fundraising to głoszenie tego, w co wierzymy i oferowanie innym ludziom uczestnictwa z nami w naszej misji i wizji.”
ks. Henri Nowuen

Strona zbiórkowa

Wotum1920.pl

Kampanię zbiórkową wspieramy doradztwem strategicznym, wsparciem w komunikacji i obsłudze Darczyńców, ale także szalonymi pomysłami.

Wsparcie fundraisingowe

Dom Chłopaków

Od kilku lat doradzamy siostrom Dominikankom, jak skutecznie korzystać z narzędzi internetowych i jak prowadzić komunikację akcji zbiórkowej. 

Doradztwo fundraisingowe

Osada Janaszkowo

Wspieramy komunikację, konsultujemy szalone pomysły, popijamy kawę PODAJ DALEJ – pełna nić zaufania po wspólnych warsztatach.

Wsparcie fundraisingowe

Święci.film

Stworzyliśmy komunikację, stronę internetową, proces obsługi Darczyńców i na bieżąco wspieramy zespół projektowy w zbiórce.

Strona zbiórkowa

Stacja Nasz Dom

Wspieramy wiedzą i doświadczeniem rozbudowę Środowiskowego Domu Samopomocy w Skawinie. 

Warsztaty

Dzieło Kolpinga

Od lat wspieramy Związek Centralny Dzieła Kolpinga w prowadzeniu i organizowaniu warsztatów dla organizacji pozarządowych.