fbpx
506 625 584 wspolpraca@armiger.pl

Nazywam się Anna Anioł i pomogę Twojej organizacji zbierać więcej pieniędzy.

Wprowadzę Cię w świat fundraisingu opartego o budowanie trwałych relacji z Darczyńcami. 

Wierzę, że fundraising może być sposobem na wiele bolączek w organizacjach pozarządowych – dzięki pokonaniu strachu przed proszeniem o pieniądze i zapraszaniem do zaangażowania w Wielki Cel, Twoja organizacja może stać się samodzielna, dumna i wielka.

Zapisz się na mój newsletter i odbierz arkusz zasobów Twojej organizacji. Zobacz, jak wiele już masz!

Więcej o mnie

Jestem pasjonatką relacji, a dziękowanie Darczyńcom to najprzyjemniejsza część pracy fundraisera. Najważniejsi w pracy są dla mnie ludzie, bo to oni zmieniają świat, a nie ich pieniądze.

Szczególnie dobrze czuję się w digital fundraising, gdzie udowadniam, że szczere emocje są możliwe do przekazania również za pośrednictwem nowoczesnych technologii.

Pomagam pisać dla kampanii fundraisingowych takie teksty, że wszystkie akcje zrzutkowe kończą się sukcesem. Jestem współautorką kart fundraisingowych – rewolucyjnego narzędzia do zbierania pieniędzy. W swoich kampaniach najbardziej lubię pisać listy do Darczyńców.

W moim newsletterze otrzymasz wiadomości, które pomogą Ci wprowadzić i rozwijać skuteczny i ludzki fundraising.

Mam dla Ciebie mnóstwo wiedzy, narzędzi i inspiracji, którymi chcę się z Tobą podzielić. Ja wiem, jak możesz zbierać więcej pieniędzy i budować relacje z Darczyńcami, a Ty wiesz, jak dokonać ważnej i dobrej zmiany w świecie. Gdy połączymy siły, dokonamy wielkich rzeczy!

Zapraszam!